اموزش اپیلاسیون ناحیه تناسلی در منزل | بیماری

اپیلاسیون ناحیه تناسلی در منزل در منزل می تونین بدون کثیف کاری موهای زائد بدن رو با به کار گیری وکس ، اپیلاسیون کنین. اگه نکات پایه و ساده وکس زدن رو بدونین می تونین بدون درد و خیلی حرفه ای اپیلاسیون کنین.تمیز کردن موهای زائد ناحیه تناسلی با وکس و اپیلاسیون روشیه که خانوما به دلیل ایجاد معطلی طولانی در رشد دوباره موها از اون استقبال می کنن. قبل از هر چیز باید گفت که این کار اگه به درستی انجام نشه و یا به وسیله فردی که توانایی اونو نداره میتونه خطرآفرین باشه پس قبل از هر اقدام باید در مورد این نکته مطمئن شید.در این بخش می خوایم راهنمایی کامل به خانومایی که تمایل دارن وکس و اپیلاسیون ناحیه تناسلی رو خودشون در منزل بکنن ارائه بدیم .
روش اپیلاسیون و وکس ناحیه تناسلی در منزل

اپیلاسیون ناحیه تناسلی در منزل

۱- اجازه بدین موها خوب رشد کنن:

واسه اینکه از نتیجه اپیلاسیون راضی باشین بایتسی به اندازه موها به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین.موهای ناحیه تناسلی دست کم باید ۴ الی ۵ میلی متر رشد کرده باشن تا هنگام و کس درد کمتری ایجاد شه.دقت داشته باشیم که اگه موها خیلی کوتاه و یا بلند باشن این کار به درستی انجام نمیشه.

۲- پوست رو تمیز و لایه برداری کنین:

قبل ازوکس کردن ناحیه تناسلی خیلی با اهمیته که شما پوست این قسمت از بدن رو از لایه های مرده پاکسازی کنین.حواستون باشه که لایه برداری دست کم باید ۲۰ الی ۲۴ ساعت قبل از اپیلاسیون انجام شه تا در این مدت پوست در مقابل التهاب و تحریک مقاوم شده باشه..

.اپیلاسیون ناحیه تناسلی در منزل

۳- حواستون به گرمای وکس باشه:

وکس رو تا درجه گرما مشخص شده گرم کنین و اونو در همین دما نگه دارین .اگه وکس زیادتر از اندازه گرم باشه پوست تون رو می سوزونه و همه جا چکه می کنه. اگه خیلی سفت یا سرد باشه، به سختی می تونین اونو روی پوست تون بمالید و موها رو هم نمی گیره. واسه اینکه از گرما و گرمای وکس مطمئن شید مقداری از اونو روی دست خود بزنین تا گرمای اون از راه پوستتون مشخص شه.وکس ناحیه تناسلی با درد کمتر در منزل

۴- جهت درست موها رو واسه وکس کردن انتخاب کنین:

یادتون نره که درست مثل آرایشگران حرفه ای وکس رو در جهت رویش موهای بدن با کاردک مخصوص بمالید.بعد از این کار پد یا پارچه ای رو که واسه اپیلاسیون در نظر گرفتین روی محل بذارین.چند ثانیه با دست به حالت پرسی روی اون ضربه بزنین تا خوب ماده وکس رو به خود جذب کنه.وقتی که پد خوب به وکس چسبیده باشه موهای بیشتری رو با خود جدا می کنه.حالاانتهای نوار رو بگیرین و اونو در خلاف جهت رویش موها بکشین. پوست تون رو با دست دیگه تون محکم نگه دارین تا موها آسون تر کنده شن.به همین روال باقی موها رو هم اپیلاسیون کنین.یادتون باشه که لازم نیس که هر دفعه مقدار زیادی وکس رو روی محل مورد نظر بمالید؛ اگه مقدار کمتری رو روی محل کوچیکتری بمالید، نتیجه بهتری میگیرین.

اپیلاسیون ناحیه تناسلی در منزل

مطالب خواندنی

روش درمان جوش و جوش با چای سبز

۵- مرطوب سازی بعد از وکس رو یادتون نره:

یکی از بخشای مهم اپیلاسیون موها با وکس که بیشتر خانوما به اون اهمیت نمی دن مرطوب سازی پوسته.کمی روغن بچه رو روی یکدست نرم بریزین و به آرومی روی پوست تون بمالید تا هر گونه وکسی که روی پوست تون باقی مونده رو پاک کنین.

۶- لباس آزاد و راحت بپوشید:

بعد از اینکه وکس کردن موهای زائد ناحیه تناسلی و یا بخشای دیگه بدنتون تموم شد اصلا لباس تنگ و شلوار جین جذب نپوشید ، این اشتباه باعث ایجاد خراش و التهاب می شه چون که بعد از ورداشته شدن موهای زائد تا ساعته ها پوست مستعد ملتهب شدنه.

Save

Save

آموزش تصویری اپیلاسیون بیکینیاپیلاسیونفیلم آموزش اپیلاسیون ناحیه تناسلیفیلم اپیلاسیون کل بدنفیلم موم انداختن ناحیه تناسلی

.

منبع : bijame.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *