فست سئو یعنی استراتژی، نظم و صبر

به نظرتون سئو یا همون بهینه سازی سایت آسونه؟

سئو

مطمئنا و راهیه ناهموار و پر از فراز و نشیبای تغییراتی که نیازمند روشای هدف دار هوشمندانه س. برخلاف تصور بیشتر، لازمه گنجینه یه عالمه از علم و وقف تموم دقیق شدن و فوکوس کردن وزمونه، چون یکی از شغل هاییه که به طور وحشتناک سریعی رو به تغییر و پیشرفته.
در همه جای دنیا و در همه مشاغل و صنعتا همیشه افراد، موسسات و یا شرکتایی بودن که بی اصول و یا روشی غیر قانونی داشتن. اما واسه این که از این کلکا و اصول بدون برنامه بعضی از شرکتایی با در امان باشین چیه؟ خوب دقت کنین چون این پیشنهاد، شاید بتونه شما و تجارتتان رو نجات دهد : پیشنهاد ما قبل از سپردن پروژه خود به اینه که اول در مورد اینکه سئوی واقعی چیه در اینترنت جستجو کنین! خودتون از همون گوگلی که می خواین در اون رتبه اول داشته باشین سوال کنین! حتما این کار رو انجام بدین تا وقتی که شروع می کنین به تماس گرفتن با شرکتای جورواجور با پریشونی و گیجی مواجه نشید.

این آمادگی رو داشته باشین که هر فرد یه ایده متفاوت و شاید عجیب داشته باشه! حتما درباره  غیر قانونی و چندین مقاله بخونین. نذارین خودتون تجارت خود رو نابود کنین. قبل اینکه اعتماد کنین به هزینه های بسیار کمی که واسه انجام شما می گن شک کنین و کمی به این سوال فکر کنین: توقع دارین با سرمایه گذاری بزرگ و درآمد میلیونی که دارین با هزینه کم جهت ، تجارت خود رو میلیاردی کنین؟ تامل درباره جواب این سوال رو می ذاریم بردوش خودتون.

[dt_divider style=”thick” /]

اگه به کلمات کلیدی مناسب واسه سایتتون فکر می کنین شاید براتون سوال ایجاد شده باشه که  کلمات تک کلمه ای سخت تره یا چند کلمه ای؟ این فقط به رقابتی بودن کلمه بستگی داشته و اصول ثابتی واسه همه کلمات نداره. مثلا سئوی کلید واژه طراحی بنر سخت تر از کلمه بنره و یا برعکس کلمه کود سخت تر از کلمه کود آهنه. اگه سایتی با کلمه انگلیسی مثلا پنل اس ام اس دارین و فکر می کنین که این کلید واژه شاید خوب پنل اس ام اس که برابر فارسی اون هستش نباشه با که مشورت کنین میفهمید که اشتباه تصور می کردین. چون کلمه پنل اس ام اس به دلیل جستجوی بالاتر و رقابت بیشتری که داره گزینه بهتریه.
رقابتی بودن بخشا هم امر بسیار مهمی دره. مثلا سایت تور با کلمه ای پر رقابت مانند تور ترکیه و یا سایت مختص طراحی سایت از پر رقابت ترین بخشا در ایران هستن. از جهتی دیگه بعضی بخشا هستن که شاید به نظر بعضی زیاد پر رقابت نرسند اما فقط با بررسی و تحلیل تخصصی باید این موضوع رو تشخیص داد. مثلا سایت ترجمه و یا پایان نامه و دشوارترین کلمات کلیدی مانند پایان نامه ارشد جزو سایتایی هستن که رقبای بسیاری دارن و نسبت به سایتایی مانند تور و طراحی سایت رقبای کمتر دارن. زمان بندی واسه به پارامترهای زیادی بستگی داره. مثلا ما واسه سایت seo انگلیسی که واسه فست سئو هستش، دو سال زمان تخمین زدیم و همونطور که قبلا گفتیم، نیازمند صبره. واسه اینکه به نتیجه ایده آل برسین باید صبر پیشه کنین.

[dt_code]سئو سخته و نیس. راضی و وفادار نگه داشتن مشتریان نیازمند علم قوی، عشق به کار مشتریه چون پیشرفت شما پیشرفت ماست[/dt_code]

[dt_highlight color=”blue”]نویسنده : مهرنوش فلاحی[/dt_highlight]

مطالب مرتبط