علم سئو سایت

وقتی که شما جهت یه موتور جستجو مانند گوگل یا یاهو، به دنبال یه موضوع خاص می باشین فهمیدین که بعضی سایتا در اول قرار گرفته و دارای رتبه بالاتری نسبت به دیگر سایتا هستن. در واقع جفت و جور صفحات وب جهت موتورهای جستجو به شکل گول زننده و جذابه، یعنی این که سایت مورد نظر شما در نتیجه های موتورهای جستجو دارای بیشترین امتیاز باشین.
حال دلیل و امتیاز قرار گرفتن در صفحات اول چیه؟ بیشتر افراد جهت پیدا کردن و دست پیدا کردن مطالب و یا اجناس خود از سرچای اینترنتی در موتورهای جستجو استفاده می کنن. طی تحقیقات انجام شده حدود ۹۷ درصد کاربران با سرچ موضوع، سایت اول و دوم رو بازدید می کنن و دیگر سایتا واسه اون واسه اونا مهم نیس. پس میشه گفت واسه موندگاری و ایجاد کاربران جهت بازدید سایت شما خیلی با اهمیته. و های محوله جهت موتورهای جستجوگر معروف مانند گوگل و یاهو خیلی با اهمیته.

بازدید سایت

کارکرد علم سئو سایت چیه؟

علم سئو سایت در موتورهای جستجو یه روش فنی و تکنیکیه. این علم روی عنوان صفحات، کلمات کلیدی، تگ و متا تگای موجود در صفحه، توضیحات محتوایی جهت مناسب بودن روی موتورهای جستجو وغیره می پردازه. با یاد گرفتن علم و شما می تونین سایت خود رو جهش محتوایی بدید و اونا رو در بالاترین جایگاه موتورهای جستجو بذارین و با این روش تعداد کاربران بیشتری رو مجبور به بازدید از سایت خود کنین. موتورهای جستجو به وسیله نرم افزارهای عنکبوتی صفحات سایت رو پیدا میکنن و همه نرم افزارها به یه شکل کار نمی کنن کارشناسان باید به فن و تغییرات عملکردی این نرم افزارها آشنائی کامل داشته باشن تا بتونن صفحات سایتا رو با در نظر گرفتن اونا تغییر بدن و روشای رو برابر اونا اعمال کنن. بطور مثال واسه شمام اتفاق افتاده که با جستجو تو یه موتور جستجو سایتی رو در رنج اول ببینین و با سرچ در موتور جستجوی دیگه همون سایت رو در مرتبه سوم یا چهارم دیده باشین این به دلیل نوع نرم افزار خزندگی اونا هستش و یه باید توانایی اون رو داشته باشه که بتونه سایت رو در همه موتورهای جستجو بررسی کرده و به وسیله اون به رتبه های بالا پیشرفت دهد.

مطالب مرتبط