علم سئو سایت

علم سئو سایت

وقتی که شما جهت یه موتور جستجو مانند گوگل یا یاهو، به دنبال یه موضوع خاص می باشین فهمیدین که بعضی سایتا در اول قرار گرفته و دارای رتبه بالاتری نسبت به دیگر سایتا هستن. در واقع جفت و جور صفحات وب جهت موتورهای جستجو به شکل گول زننده و جذابه، یعنی این که سایت مورد نظر شما در نتیجه های موتورهای جستجو دارای بیشترین امتیاز باشین.
حال دلیل و امتیاز قرار گرفتن در صفحات اول چیه؟ بیشتر افراد جهت پیدا کردن و دست پیدا کردن مطالب و یا اجناس خود از سرچای اینترنتی در موتورهای جستجو استفاده می کنن. طی تحقیقات انجام شده حدود ۹۷ درصد کاربران با سرچ موضوع، سایت اول و دوم رو بازدید می کنن و دیگر سایتا واسه اون واسه اونا مهم نیس. پس میشه گفت واسه موندگاری و ایجاد کاربران جهت بازدید سایت شما خیلی با اهمیته. و های محوله جهت موتورهای جستجوگر معروف مانند گوگل و یاهو خیلی با اهمیته.

بازدید سایت

کارکرد علم سئو سایت چیه؟

علم سئو سایت در موتورهای جستجو یه روش فنی و تکنیکیه. این علم روی عنوان صفحات، کلمات کلیدی، تگ و متا تگای موجود در صفحه، توضیحات محتوایی جهت مناسب بودن روی موتورهای جستجو وغیره می پردازه. با یاد گرفتن علم و شما می تونین سایت خود رو جهش محتوایی بدید و اونا رو در بالاترین جایگاه موتورهای جستجو بذارین و با این روش تعداد کاربران بیشتری رو مجبور به بازدید از سایت خود کنین. موتورهای جستجو به وسیله نرم افزارهای عنکبوتی صفحات سایت رو پیدا میکنن و همه نرم افزارها به یه شکل کار نمی کنن کارشناسان باید به فن و تغییرات عملکردی این نرم افزارها آشنائی کامل داشته باشن تا بتونن صفحات سایتا رو با در نظر گرفتن اونا تغییر بدن و روشای رو برابر اونا اعمال کنن. بطور مثال واسه شمام اتفاق افتاده که با جستجو تو یه موتور جستجو سایتی رو در رنج اول ببینین و با سرچ در موتور جستجوی دیگه همون سایت رو در مرتبه سوم یا چهارم دیده باشین این به دلیل نوع نرم افزار خزندگی اونا هستش و یه باید توانایی اون رو داشته باشه که بتونه سایت رو در همه موتورهای جستجو بررسی کرده و به وسیله اون به رتبه های بالا پیشرفت دهد.

این مطلب را هم بخوانید :  فست سئو یعنی استراتژی، نظم و صبر

edame