آموزش سئو برای مبتدیان

در مورد بهینه سازی سایت و سئو تازه کارید؟

سئو

به دنبال روند قدم به قدم آموزش سئو واسه بهبود رتبه بندی سایت خود در گوگل هستین؟

این مقاله واسه شما مناسبه. با ویرلن همره باشین؛

گرفتن رتبه بندی برتر در گوگل نشدنی میشه مگه اینکه شما روند سئو سایت رو به بهترین شکل دنبال کنین. خیلی از شرکتا به دلیل داشتن روش هدف دار اشتباه، در رسیدن به یه رتبه بندی خوب شکست خورده می مانند.

الگوریتم جستجوی گوگل هر روز هوشمندتر می شه

بهینه سازی موتور جستجو SEO هر روز واسه کسائی که علم خود رو در مورد آخرین چیزایی که در صنعت سئو اتفاق میفته ، بروزرسانی  نمی کنن سخت تر می شه. با در نظر گرفتن تغییرات اخیری که به وسیله گوگل در الگوریتم جستجو ایجاد شده، سئو واسه خیلی از آدمایی که راهنماییای گوگل رو دنبال نمی کنن، بسیار مشکل شده و ،اونایی که علم خود رو به روز نمی کنن و کسائی که هنوز فکر می کنن که خوندن وبلاگای آنلاین و تماشای ویدیو واسه یادگیری سئو کافیه .

به چه دلیل سئو تغییر می کنه؟

رسوندن سایت به صفحه اول گوگل در گذشته بسیار آسون بود. خیلی از افراد تنها چند کلید واژه رو به عنوان(تایتل) اضافه می کردن، کمی  توضیحات می نوشتند، محتوا رو کپی و ویرایش می کردن و از صدها لینک واسه رتبه بندی برتر در گوگل استفاده می کردن.

حالا همه چیز تغییر کرده؛ فوت وفنای سئو و جستجوگر کلمات کلیدی و تکنیکای گول زننده واسه تموم وب سایتا کار نمی کنن. بله، واسه بعضی از وبسایتا شما ممکنه بتونین موقعیت موقتی رو به دست بیارین، اما وقتی که گوگل فهمیده باشه که سایت شما از اصول پیروی نمی کنه، رتبه بندی شما کاهش پیدا می کنه.

گوگل الگوریتم جستجوی خود رو واسه مقابله با هرزنامه و ارائه بیشترین یافته ها در رابطه، بروزرسانی می کنه. گوگل هر چند ماه یه بار الگوریتمای خود رو به روز می کنه.

یه روند معمولی سئو  که خیلی از افراد واسه بهینه سازی سایت استفاده می کنن

تحقیقات واسه کلید واژه

تحقیق کلید واژه روند شناسایی کلید واژه های مهم واسه سایت مونه. این تحقیقات نیاز به وسایل جستجو کلمات کلیدی داره که می تونه به ما واسه پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب واسه سایت مون کمک کنه.

موشکافی رقبا

موشکافی

کسائی که با شما رقابت می کنن رو شناسایی کنین. شما می تونین رقابت با به کار گیری نرم افزارای جور واجور و ، رقابت بخش خود رو موشکافی کنین. در این مقاله شما جزئیات موشکافی رقابت رو یاد می گیرین.

بررسی سئو

سایت و رتبه بندی اونو واسه کلمات کلیدی انتخاب شده بررسی کنین، این به شما ایده اولیه ای در مورد اون چیزی که در سایت شما توانایی بهبود پیدا کردن داره، ارائه میده. بررسی SEO بخش بسیار مهمی از روند سئو است.

بهینه سازی سایت و سئو داخلی  On-page SEO

شناسایی چیزای مهم بهینه سازی صفحات و ساختار سایت

بهینه سازی صفحات سایت

ساخت لینک ها، سایت خود رو در رسانه های اجتماعی گسترش کنین.

اندازه گیری یافته های: ترافیک و رتبه بندی

روند قدیمی سئو در مقابل روند جدید سئو

در مورد سئو، روند استانداردی هست که خیلی از افراد واسه بهبود رتبه بندی سایت های موجود یا جدید اونو دنبال می کنن. روند سئو در طول سالهای گذشته تغییر کرده و فرایندی که در گذشته دنبال کردین ممکنه حالا جواب نده. بعضی از تاکتیکای قدیمی که امروز استفاده می کنین تا رتبه بندی سایت تون رو بالا ببرین، ممکنه به شما در رسیدن به نتایجی که توقع دارین، کمکی نکنه.

شما باید از راه های هدف دار برتر سئو سایت واسه رسیدن به رتبه بندی برتر در گوگل استفاده کنین.

تحقیق در مورد کلید واژه رو شروع کنین

تحقیق کلید واژه یکی از مهمترین بخشای روند سئو هستش، تا وقتی که شما ندونین که چه کاربرانی در اینترنت در حال جستجو کردن هستن و چه اطلاعاتی رو دنبال می کنن، تقریبا شدنی نیس که پروژه سئو سایت شروع شه.

وقتی که شما در جستجوی کلید واژه هستین، باید با کلید واژه اصلی شروع کنین. امروزه وسایل رایگان و پولی زیادی واسه تحقیقات بر سر کلید واژه  وجود دارن.

اینجا مواردی که باید هنگام تحقیق در مورد کلید واژه مورد توجه بذارین، آورده شده.

  • با مطالب طولانی و کمتر رقابتی شروع کنین.
  • واسه دریافت ایده بیشتر از گوگل auto complete استفاده کنین.
  • از جستجوی

مطالب مرتبط